San Francisco RPG city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum mesta San Francisco RPG city
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Kecateľňa :)

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Delilah Arrius
Admin
Delilah Arrius


Funkcia : *Zakladateľka, archontka-vedúca oddelenia zamestnaní, zlodejka

Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:55 pm

Ešte že Corinku spomenul! O:)
Zajtra by sme si všetky tri mohli zahrať návrat zlej sestričky Very Happy
A inak Ellie, ty si do žiadosti písala že si na stránkach, tak na akých si, či ťa náhodou nepoznám? O:)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:55 pm

Ellie dobre čakáme 30 minút od teraz Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:54 pm

Miláčik, akože ja ich schválim, ale keď bude už veľa tak ti poviem a spravíme prečistku Very Happy
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:53 pm

Zlato, zatiaľ tie žiadosti schvaľuješ ty, takže ty dohliadneš, aby ich bolo tak akurát Smile neskôr, ked to nebudeš zvádzať tak dáme vedúcich rás Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:51 pm

A Ambra? Prišla ti správa? Ak to budem musieť písať ešte raz tak ma porazí Very Happy Very Happy alebo zakážem svadby Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:49 pm

Lucas, mali by sme čakať, ak nebude písať dlhšie ako pol hodinu odpíš Very Happy Very Happy Very Happy a ak si budeš brať tých upírov, pekne prosím Very Happy Very Happy ber aj mňa Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:47 pm

Ellie čakáme na Rose či ako ? Very Happy

A vy dve presvedčte zajtra Fredi aby hrala aspoň sa nasmejem Very Happy

A čo sa jedna tých rás, tak keby som si ja zobral upírov, ty anjelov Corinka démonov a niekto vlkolakov a vyberal si sám členov, lebo takto bude podľa mňa veľa upírov a démonov Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:44 pm

Prepáčte za nekonečné neodpisovanie, ale práve som dopísala ponuku služieb na rodinnom oddelení. Officiálne hovorím, môžte sa ženiť a rodiť a rozvádzať a pochovávať Very Happy a odpísať Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:43 pm

Dobre, tak tie špeciálne zmeníme, že keď si o ne už podáš žiadosť, získavaš dve schopnosti a po mesiaci si môžeš požiadať ešte o jednu (A)

Sestro, zajtra je deň, kedy mienim hrať! Very Happy
Návrat hore Goto down
Delilah Arrius
Admin
Delilah Arrius


Funkcia : *Zakladateľka, archontka-vedúca oddelenia zamestnaní, zlodejka

Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:42 pm

A Maťko správa O:)
Návrat hore Goto down
Delilah Arrius
Admin
Delilah Arrius


Funkcia : *Zakladateľka, archontka-vedúca oddelenia zamestnaní, zlodejka

Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:37 pm

Sestro, kedy si zahráme? Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:34 pm

Snehulienka toto s tými rasami je trošku zlé, všetky schopnosti mať nemôže predsa a každý by si mal vybrať jednu rasu, ktorej bude lídrom lebo bude veľa démonov a upírov tak sme v prdeli Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:24 pm

Čosi mi robí s netom.Ak by som náhodou neodpisovala tak vopred sa ospravedlňujem :/
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:19 pm

Nájdená a žiadosť poslaná Smile
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:18 pm

Rada by som, ale práve sa hrám s malou sesterkou a nestíhala by som :/...ale pri najbližšej chcem tiež hrať! Very Happy

Inak Ellie, nájdi si ma na skype: dinnie-xxx ešte sa musíme dohodnúť na tej tvojej práci Smile

Teším sa Bambi Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:17 pm

Snehulienka ok kuknem a zajtra si tie rasy a schopnosti ešte spíšem Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:15 pm

Pridaj sa budeme len radi Very Happy

P.S. privlastňujem si autorské práva na názov Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:14 pm

Bambi, kukni novinky ohľadom rás Smile
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:13 pm

Jeej tu sa ide hrať! Very Happy to ej aké super! Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:08 pm

" U smradľavej ponožky, miesto kde môžu vstúpiť iba dospelí. Lebo to tam pekne smrdí Very Happy Very Happy Very Happy "
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:05 pm

Nevadí je to tam začnite idem tretí Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:05 pm

Dneska je sobota,že? :O
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:03 pm

No pekne, som mala čo napísať. Keby dačo ja nič Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:03 pm

Dám tom u smradľavej ponožky, to bude taká diera no čo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 EmptySo máj 21, 2011 6:03 pm

Vravím to to počasie Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kecateľňa :)
Návrat hore 
Strana 6 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
San Francisco RPG city :: Kecateľňa-
Prejdi na: