San Francisco RPG city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum mesta San Francisco RPG city
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Kecateľňa :)

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:41 pm

U nás pršalo, nepršalo a zase začína pršať. A just vtedy začalo keď som sa začala zberať von Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:40 pm

U nás chcelo pršať ale nakoniec nepršalo :X
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:39 pm

Very Happy Very Happy To robí to počasie Very Happy ináč aj u vás prší? Teda pršalo?
Ozaj prežili ste apokalypsu? Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:37 pm

Ale vás tu je Very Happy Sranda Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:37 pm

No to sú, ale veci čo že sme online stal sa zázrak Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:35 pm

Jéj niekto je aj online, ahojte Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:33 pm

Ahoj Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:32 pm

ahoj, teda keď som už online Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:29 pm

a vždy dojdem keďuž všetci sa všetci odhlásili, no úžas Very Happy Very Happy Very Happy , takže ked dojdete, ahojte Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:11 pm

Ja si na takéto veci osobne potrpím Very Happy ale zvyknem si Smile to je jasné.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 5:09 pm

Hm náhodou to vyzerá všetko dobre, len treba si na to zvyknúť a potom už je všetko ok Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 4:54 pm

Tak ale neni to chyba Smile Ale vieš mňa len zaujmalo Very Happy.. A ďakujem za odpoveď Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 4:49 pm

Však to nie je až taká veľká chyba Very Happy Ja som si to napríklad ani nevšimla Very Happy
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 4:31 pm

Skvelá myšlienka, ale mám blbú odpoveď. Inak to nejde :/...nedá sa viac posunúť nikam...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 4:10 pm

Ja len takú otázku, že prečo neni ten obrázok čo je na začiatku stránky v strede ale tak po boku? Very Happy či mne to len tak naťahuje? Very Happy
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 4:03 pm

Rose zdravím Smile)

Pozri si to odbornejšie a keď sa čokoľvek naskytne píš ! Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 3:48 pm

Inak zdravím Vás Smile


Fúha a zmeniť niečo na oficialnej stránke. Very Happy
Idem si to ešte lepšie pozrieť ( odbornejšie ) Very Happy
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 1:38 pm

Inak teraz otázka pre všetkých: Čo sa vám ešte na oficiálnej stránke nezdá, čo by ste zmenili prípadne dorobili a pod.? Smile
Návrat hore Goto down
Nerveneya Levelien Arrius
Admin
Nerveneya Levelien Arrius


Funkcia : Riaditeľka univerzity * Zakladateľka * Tá krásna :D

Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 1:32 pm

Tvoju starkú nepoznám, ale nepoviem jej to neboj Very Happy

Domi a ja by som to aj napísala, keď dokončím ten obrázok Very Happy
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 1:29 pm

Máte niekto niečo proti pomenovaniu funkcie "Archont"? (A)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 1:28 pm

Zdržujem lebo sa mi nechce ísť ku starkej tak preto, ale ticho to jej nehovorte bo ma zabije Very Happy
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 1:27 pm

Nechce sa niekomu z vás vymyslieť príhovor, ktorý si ľudia (ne)prečítajú pred tým, ako sa budú môcť registrovať? Very Happy Lebo mne dochádzajú myšlienky..

Odpovedala, ale až po tom, čo aj som klikla "send" Very Happy
a to meno treba vymyslieť! Very Happy nenapadá niekoho niečo? Very Happy
Návrat hore Goto down
Nerveneya Levelien Arrius
Admin
Nerveneya Levelien Arrius


Funkcia : Riaditeľka univerzity * Zakladateľka * Tá krásna :D

Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 1:26 pm

Veď som odpovedala, sestrička Very Happy A teraz nemôžem robiť registráciu, lebo vymýšľam ten názov a robím ti obrázok aby ladil k tomu hore Very Happy

Miláčku, ja všetko viem, už ťa bonzla Very Happy
Návrat hore Goto down
Ambra Aileen Arrius
Admin
Ambra Aileen Arrius


Funkcia : Starostka mesta

Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 1:25 pm

Lucas ty s tým zamestnaním robíš ale veci.... z komára somára Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 EmptySo máj 21, 2011 1:24 pm

Nerve vašou čiernou ovečkou si píšem...Very Happy A rozmýšľam nad zamestnaním....Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kecateľňa :)   Kecateľňa :) - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kecateľňa :)
Návrat hore 
Strana 8 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
San Francisco RPG city :: Kecateľňa-
Prejdi na: